Raport o stanie Gminy Białe Błota w 2020 rokuWójt Gminy Dariusz Fundator


Szanowni Państwo,

Nieoczekiwany wybuch pandemii sprawił, że rok 2020 postawił przed nami zupełnie nowe wyzwania. Niemal z dnia na dzień musieliśmy zmienić codzienny tryb życia, nawyki oraz inaczej zdefiniować nasze obowiązki. W nowej rzeczywistości, odmierzanej liczbą zakażonych i chorych, podejmowaliśmy decyzje i realizowaliśmy zadania określone w budżecie naszej Gminy, mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo, zdrowie, a także przewidywalność jutra.

Mimo trudności, wyzwań i problemów, jakie spadły na nas w minionym roku, zdołaliśmy zrealizować przedsięwzięcia oraz zadania, zaplanowane na długo przed wybuchem pandemii. W Raporcie znajdą Państwo obiektywne informacje o tym co zrobiliśmy, jaki jest nasz potencjał na tle podobnych do nas gmin, a także w którym momencie realizacji konkretnych działań jesteśmy. Dążąc do tego, aby nasze działania były transparentne, przedstawiamy w raporcie pełne spektrum danych oraz informacji, które dotyczą zadań realizowanych w 2020 roku.

Dla Państwa wygody idąc z duchem czasu i rozwojem techniki, raport przedstawiamy w formie strony internetowej. Mają zatem Państwo możliwość „jednym kliknięciem” podzielić się zamieszczonymi tu informacjami z bliskimi oraz znajomymi - do czego Państwa namawiam!

Składając życzenia zdrowia i szybkiego powrotu do normalności, zachęcam by zapoznać się z raportem za rok 2020 - dokumentem przygotowanym dla mieszkańców i z myślą o mieszkańcach Gminy, której dynamiczny rozwój jest nadrzędnym dla nas celem.


Dariusz Fundator

Wójt Gminy Białe BłotaCO ZNAJDZIESZ W RAPORCIE?Co zrobiliśmy w 2020 roku?


Jak wypadamy na tle innych gmin?